کاربرد تکنولوژی بیکن در سال 2021

divider
تکنولوژی بیکن

چند مورد استفاده از تکنولوژی بیکن درسال 2021

✔ کارفور(Carrefour) :

مدیرفروشگاه چندملیتی کارفور تکنولوژی بیکن را در 28 فروشگاه هایپر مارکت خود در رومانی نصب کرد. به لطف بیکن، مدیر فروشگاه شاهد افزایش 400 درصدی تعامل خریداران بود که در نتیجه منجر به افزایش فروش و کاهش زمان صرف شده برای خرید مشتریان شد.

تیم Carrefour فناوری Beacon را در فروشگاه راه اندازی کرد تا با ارسال اعلان های مختلف به مشتریان هنگام ورود، مواردی را بر اساس خریدهای قبلی پیشنهاد دهد و کوپن های مربوطه را به نمایش گذارد.

تکنولوژی بیکن

هنگام ورود برای مشتریان پیام های خوشامدگویی، توصیه های محصول و کوپن های سیار ارسال می شد. هنگامی که خریداران، برنامه کارفور را دانلود کرده و به فروشگاه مراجعه میکنند، این برنامه اطلاعیه های مربوطه را در هر بخش مخصوص به آنها ارائه می دهد.

مثلاً اگر یک خریدار در هایپر مارکت باشد اطلاع رسانی در مورد فروش فلش با 25% تخفیف برای وی ارسال میشود و در واقع این برند پیشنهادات ویژه خود را از این طریق اعلام می کند. تکنولوژی بیکن به مصرف کنندگان کمک می کند تا یک خرید آسان را تجربه کنند.

تکنولوژی بیکن
✔ پارک موضوعی ولکانیا(Vulcania) :

یک پارک تفریحی آموزشی به نام  Vulcania در منطقه ی آتشفشانهای Auvergne در فرانسه واقع شده است. رفتن به این شهربازی مثل سفری سرگرم کننده است که اسرار زمین را آشکار می کند، آتشفشان ها را کاوش می کند و در مورد نیروهای طبیعت اطلاعات می دهد.

این پارک تفریحی 160 آِیبیکن را در محوطه وسیع خود مستقر کرد، بیکن ها به بازدیدکنندگان Vulcania کمک می کنند تا راه خود را در معماری پیچیده پارک پیدا کنند. هدف مسئولین در استقرار بیکن ها برای پارک کمک به بازدیدکنندگان است که به راحتی جاذبه ها و امکانات مختلف را پیدا کنند.

عملکرد Beacons به عنوان جایگزینی برای سیگنال های GPS برای ایجاد یک سیستم ناوبری داخلی است.

برنامه Vulcania همچنین تعداد بازدید کننده را در سراسر پارک افزایش می دهد. این برنامه لیست جاذبه های روی صفحه را نمایش داده و نزدیکترین محل به مکان کاربر را مشخص می کند و با کمترین زمان انتظار فرد را به محل مورد نظر هدایت می کند علاوه بر این، بازدید کنندگان می توانند کوپن ها و اعلان های تخفیف مبتنی بر موقعیت و مشخصات را هنگام انتظار در صف دریافت کنند.

جوئل موسند، یکی از مهندسان توضیح می دهد: “کاربران می دانند که در نقشه کجا هستند، مکانی را انتخاب می کنند و می گویند من  می خواهم به اینجا بروم. نمای GPS مانند، که با 350 تصویر واقعی کار می کند، آنها را به سمت جاذبه انتخابی راهنمایی می کند. با رسیدن به مکان جدید (POI)، تصاویر در زمان واقعی تغییر می کنند. این برنامه واقعاً یک نیاز اساسی را برطرف می کند!”

اگر میخواهید در مورد این تکنولوژی جدید بیشتر بدانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید…

تکنولوژی بیکن

31 5/ 4.6