طراحی سایت

divider

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و تا اکنون به فکر داشتن یک سایت نبوده اید باید بدانید قطعا یکی از بهترین کارهایی که امروزه می توانید یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید و مشتریان بیشتری به دست آورید انجام دهید، داشتن یک وب سایت حرفه ای و زیبا برای ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریانتان است.

شرکت راژان یکی از بهترین شرکت های نرم افزاری است که بهترین و به روز ترین خدمات طراحی سایت را با نهایت کیفیت ممکن به شما ارائه می دهد. ما با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های طراحی وب سایت و با توجه به نیاز شما، وب سایتی حرفه ای، زیبا، مبتنی بر اصول سئو سایت را ارائه می‌دهیم.

پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید با ما همراه باشید…

ضرورت طراحی سایت برای افزایش فروش و سود کسب و کار شما

divider

اگر هم اکنون صاحب یک کسب و کار در هر حوزه ای هستید قطعا مطلع هستید که شما تنها ارائه دهنده خدمات در آن حوزه خاص نخواهید بود بلکه افراد زیادی مشابه شما وجود دارند. بنابراین شما باید به فکر یک راه تمایز با رقبای خود باشید. یکی از راه هایی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر از قبل به آن توجه می شود طراحی یک وب سایت برای دسترسی هرچه راحت تر مشتری ها است.

باید توجه داشته باشید که وب سایت همان ویترین و یکی از روش های معرفی کسب و کار شما به دیگران است با این تفاوت که مشتری های شما میتوانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر جای دنیا بدون هیچ محدودیتی سایت شما را ببینند و به کسب و کار شما دسترسی داشته باشند. پس طراحی یک وب سایت کاربردی برای شما اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد به همین دلیل است که شما باید طراحی وب خود را به یک شرکت حرفه ای و معتبر بسپارید.

برای درک بیشتر اهمیت طراحی وب سایت مقاله ما را مطالعه فرمایید.

مراحل طراحی سایت

divider

قبل از شروع هر کاری، ابتدا باید مراحل و مسیر انجام آن مشخص و برنامه ریزی شود تا بتوانید متناسب با آن عمل کنید. پس دانستن مراحل طراحی سایت بسیار مهم است تا زمانی که طراحی وب سایت خودتان را به ما سپردید بتوانیم همکاری خوبی رو با هم تجربه کنیم. در ادامه مراحل طراحی سایت با راژان را با هم بررسی میکنیم:

  1. در اولین قدم برای بر قراری ارتباط با ما می توانید یا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید یا فرم درخواست طراحی وب سایت موجود در صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را در انتخاب پکیج مناسبتان راهنمایی کنند.
  2. در مرحله بعدی تیم ما بررسی های فنی لازم را با توجه به نیاز هایتان انجام می دهند تا متوجه شوند شما به چه مواردی نیاز خواهید داشت و نحوه پیاده سازی و طراحی اولیه سایت باید به چه صورت باشد.
  3. در این مرحله یک جلسه در راستای ارائه مشاوره رایگان درباره نیازهای سایتتان توسط کارشناسان طراحی وب سایت ما برگزار می شود و در صورت رضایت شما عقد قرارداد انجام می شود.
  4. در مرحله بعدی تیم گرافیک ما برای شما قالب گرافیکی وردپرس اختصاصی مطابق با سلیقه ی شما طراحی می کنند و تم گرافیکی برای شما ارسال میشود و در صورت رضایت شما، تم به تیم طراحی سایت ارجاع داده می شود.
  5. در این مرحله راه اندازی و پیاده سازی سایت مطابق با تم و نیازهای شما توسط تیم طراحی وب ما انجام می شود.
  6. در مرحله آخر، سایت طراحی شده به شما ارائه می شود و شما می توانید تست نهایی را بر روی تمامی صفحات انجام دهید.
logo defualt2X

آماده صحبت کردن هستید؟

اگر ایده ای در ذهن دارید ما را در کنار خود ببینید.