در دوران کرونا با GPS در کاهش هزینه ها از دیگران سبقت بگیرید

divider
خانه » در دوران کرونا با جی پی اس (GPS) در کاهش هزینه ها از دیگران سبقت بگیرید
در دوران کرونا در کاهش هزینه ها از دیگران سبقت بگیرید
  • چگونه شرکت های حمل و نقل می توانند اثرات بحران کرونا (COVID-19) را با یک سیستم مدیریت ناوگان کنترل کنند؟

استفاده از ابزارهای مناسب سیستم مدیریت ناوگان با جی پی اس(GPS) می تواند به شرکت شما کمک کند تا سریع تر از بحران ویروس کرونا رهایی یابید و بهره وری ناوگانتان را افزایش دهید.

ویروس کرونا مانع عملکرد شرکت های سراسر جهان شده است. یک سیستم مدیریت ناوگان با جی پی اس می تواند کمک بزرگی به شرکت ها برای عبور از بحران و رسیدن به نتایجی مانند:

برای بهینه سازی شرکت خود و مواجه شدن با این بحران، شما به ابزار های مناسب برای اطمینان از استفاده کافی از وسایل نقلیه و رانندگان در ناوگان خود نیاز خواهید داشت. این ابزار به شما این امکان را می دهد تا از شرایطی که آماده به کار بودن ناوگان شما را به خطر می اندازد(مانند مسیرهای نادرست یا خرابی خودرو) جلوگیری کنید.

به عنوان یک مدیر ناوگان، این ابزار امکانات مدیریتی در راستای انتخاب رانندگان حرفه ای تر را به شما می دهد تا بتوانید افزایش رضایت مشتریان را برای خود ایجاد کنید.

کرونا

در صورتی که هنوز از سیستم مدیریت ناوگان با جی پی اس استفاده نمی کنید؛ راژان به شما یک راه حل کامل مدیریت ناوگان ارائه می دهد که شامل ویژگی های مورد نیاز برای کنترل یا پیش بینی شرایطی است که می تواند بهره وری ناوگان شما را به خطر بیندازد:

  • گزارش های مدیریت ناوگان

  • نزدیکترین وسایل نقلیه

  • برنامه ریزی و پایش مسیر

  • سیستم ناوبری یکپارچه

  • نظارت بر زمان رانندگی

  • مدیریت نیروی کار سیار

بدون شک سیستم کنترل ناوگان به شما کمک می کند تا عملکرد ناوگان خود را بهینه کنید و منابع خود را به روش هوشمند تری به کار گیرید.

اگر می خواهید در مورد چگونگی کمک راژان به شما در افزایش بهره وری ناوگان خود بیشتر بدانید، از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید…

این متن چقدر مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 16

برای این پست تا کنون رای ثبت نشده است! اولین نفری باشید که این پست را ارزیابی می کند.

بازدیدها: 52